Abrahám IV: Izák hledá ženu

21. června 2017 v 19:21 | Kryštov Psohlavý |  Dějiny spásy
U nás, v realitě, jsme s tímto relativně všichni obeznámeni a víme, že nás to čeká všechny. Protože se →orgové snaží, aby se lore co nejvíce přibližovalo realitě (až na hovadiny typu →1+1+1=1 nebo →bezhlavý úprk) tak je nasnadě, že i pohádkové bytosti z →bible, musejí jednou zemřít a uvolnit své místo v aktivní roly postavám jiným, jejich →dušička pak zasedne v →krychli nebeského Jeruzaléma po fotrově pravici, orgové sice mnohdy životnost postav natahují, co to jde, viz. →Adam či mnoho jiných, ale nakonec, musí všichny zaklepat bačkorama.

Tak se stalo i Abemu, ten tedy nezemřel sám (spoiler alert: zatím) ale tak nějak mu zemřela jeho bezvýznamná lepší polovička Sára, tím tedy neztratil jen manželku, sestru, ale i chodící →inkubátor. Protože byl Abrahám podnikatel (z minulých dílů víme že podnikal na poli →otrokářství a prostituce) a nechtěl se obtěžovat s problematikou →pohřebních záležitostí (ať už po finanční stránce tak co se údržby hrobu týče) rozhodl se tedy vrazit svou božku nebožku do hrobu v cizí zemi aby se o ni museli starat tamní, zaplatil drobný manipulační poplatek a bylo vystaráno (bych si Abeho najal aby mi udělal daně).

Menší flashback na Abého, jak jej fotřík napálil.

Jak si tak Abram přebíral uplynulé události v hlavě, došlo mu, že má-li pánbožko dostát svému slibu, potřebuje pro svého syna nějaký jeho vlastní chodící inkubátor (ono neposkvrněné početí je přeci jenom možné jen u žen, i když pro Fotra by nemělo být nic nemožné). Jak si tak Abe seděl, a uvažoval kde nějakou cuchtu sehnat (otrokyně se mu obětovat nechtělo), tak se mu v hlavě zrodil geniální plán, na co nejsnadněji získáte nějakou tu zlatokopku, ano na velbloudy. A protože byl Izák kůže líná, tak Abe pověřil nějakého ze svých služ-otroků, aby nabral si 10 velbloudů, takový základní kapitál, a vyrazil zpět do země Abeho původu, kde hledal izákovy přijatelně vypadající pannu (protože Izák neměl sestru, bylo hledání jeho manželky poněkud komplikovanější). Pánbožko však opět nemohl necht věcem volný průběh, a tak přiměl poslat vzít pouze tu ženštinu, která odpoví kódovou hláškou, posel si řekne o vodu a cuchta odpoví: "Napij sa chlape a aj tvým ťavám cosik nalyju." Jak si, tak tedy posel dřepí u studně a čeká, až se objeví nějaká ta kost, došla za ním Marta: "Hoj holka nechceš mi trochu nalít?" Řekl posel Marta však odpověděla: "vyliž si ocasu!" tento scénář se opakoval s Mařkou, Simonou a Klárou.

Izák sesílá kouzlo požehnání.

Když tu náhle se u studně vyskytla zlatokopka Rebeka dcera Milky (jo orgové prostě ta jména kradou kde můžou, pro skeptiky nalistujte si gen 24, 15) všimla si posla s 10 velbloudy a ten se jí zeptal, zda mu dá napít, holka prostě nemohla říct ne, třeba z toho něco vytříská. Podivná pak následovala od posla otázka: "Jsi panna?" No tak raději zalhala že je, aby se vyhnula nepříjemnému znásilnění (každý dobrý hráč ví že otrokyně panna má dvojnásobnou hodnotu tak proč tak utrácet). To mi stačí zaveď mě k tvému fotříkovi a spolu ti domluvíme →svatbu. Ještě, než slunce zapadlo tak posel táhnul sebou Rebeku na špagátu jakožto novou manželku pro Izáka (docela atraktivní způsob, dneska dlouho randit až z toho nakonec nic není). A na úsvitu dne si již Izák užíval s novou kostí jako Áďa na počátku věků a o co zvrácenější, jejich poprvé proběhlo v posteli Izákovy mrtvé matky.

Abe si pak vzal ještě jednu kůstu a s tou zplodil ještě dalších 6 synů (dcery dle tradice KatoLARPu nepočítáme) ti však nejsou příliš důležití neb právě Izák je nositelem odkazu Abého. Abé se dožil chabých 175 let.
Tak jsme tedy konečně uzavřeli Abeho, fotra většiny monoteistických LARPů co svět zná. Nyní se tedy více zaměříme na Izáka, jeho skutky a omyli, uvidíme, zda bude stejný byznisman jako jeho tatík.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama