skřítek Erasmus

6. května 2017 v 13:21 | Kryštov Psohlavý |  Svatí
→Svatý Erasmus pocházel z Antiochie kdesi v Sýrii. Postupně se vyšplhal skrze ranky až na pozici →biskupa (→pontifuck byl zabraný, tak se s tím musel spokojit). Když začalo Diokleciánovo pronásledování katolarperů, jal se odvážně prchnout a sedm let žil jako →druid v lesích na nějaké hoře. Nejspíše trochu inklinoval k severské odrůdě PohanoLARPu, páč mu tam nosil Odinův havran Hugin jídlo.

Jednoho večera za ním doletěl místo havrana →anděl s tím že Erasma Pánbožko posílá zpět do Antiochie. Místo toho, aby munchkin opeřenci na plnou hubu řekl, kam si ten debilní nápad může strčit, probudil v sobě ctnosti křesťanské ovce a vydal se na cestu. Když slezl z hory, zajaly jej Diocleciánovy legie, takže se anděl musel vrátit a nebohého Erasma spasit.

Zombí Erasmus se střevy namotanými na tyčce.

Snaživý wannabe mučedník se ale zase nechal zajmout (navíc nebyl v unikání úřadům dobrý, mohl by se učit od →dona Bosca). V →krychli Nebeského Jeruzaléma to zašumělo a sám archanděl Michael se sletěl dolů podívat co je to za trubku. Nakonec se nakrkl a Erasma portnul do Itálie, kde hráč ještě nějakou dobu vesele působil.

Když se plavil v jakýchsi neckách, nastala bouře a pověrčivý Erasmus začal drmolit Očenášek. Snažil se kouzlem →modlitby odvrátit blesky a utišit vlny. Když přestala bouře, Éra to připsal své →magii domnívaje se, že na něj →Vleklá trojka seslala své →požehnání. Herní bonusy však zřejmě nestačily a Erasmus byl císařovou gardou dopaden. Proto vždy uvádíme že bonusy jsou čistě herní a jejich podstata je čistě duchovní, čili fiktivní.

I když někoho mučíte, musíte mu nechat čepici.

Éra byl svázán a postupně mu byly vyňaty vnitřnosti z dutiny břišní. V průběhu mučení údajně několikrát zemřel a zase vstal z mrtvých, fiktivní postavy napsané dementními scénáristy to tak občas dělají. Vždycky něco zavolal a zase chcípnul -- no což, byl to houževnatý bastard. Díky své anabázi s neckami je patronem námořníků, dále má na starost bolesti břicha (mezi orgy se prostě občas najde troll) a bývá vzýván při porodu (císařským řezem, pravděpodobně). Z dalších nepochopitelných důvodů je také patronem domácích zvířat (myslím že by si rozuměl se svatým →hafanem).

Svatý Erasmus nás učí, že nemusíme vůbec přemýšlet, stačí jenom slepě vzývat přiblblou modlu z doby bronzové a všechno dobře dopadne Q. E. D. happy end.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama