Co se stane v Sodomě, zůstane v Sodomě

23. dubna 2017 v 20:34 | Kryštov Psohlavý |  Dějiny spásy
Články z rubriky vycházejí pomálu, takže si budu →sypat popel na hlavu a rychle se pokusím dotáhnout do konce další kus →dějin spásy. Po pasivně agresivní zmínce ze strany Sammaela v článku o →Květné neděli, kde poukázal na to že nám dějiny spásy docela stojí na místě, musím okamžitě pokačovat v zábavném tématu.

Potom, co Abraham v →předchozí pohádce vyřešil své manželské problémy a obřezal všechny své otroky (nutno podotknout že se jich nikdo neptal na svolení), tak k němu všemocný Pánbíček vyslal tři →anděly (jeden z nich byl nejspíš →Metatron, páč hovořil jménem pánbožka a →Velké trojky). Po tom, co Abeho manželka a otroci připravili bufet, zatímco pán domu poslům pouštního démona lízal podrážky, jeden z týpků řekl že teď odejde, že se vrátí a že bude mít Sára dítě.

Morálka podle Bible -- nabídněte úchylům dcery ke znásilnění.

Sára to slyšela a vysmála se mu: "Můj muž je impotent, ten těžko zplodí se mnou dítě." Nato anděl: "O tvé těhotenství se postarám sám.". Andělé a Abe si vyšli na procházku (vyjma toho jednoho, ten měl jiné věci na práci), až natrefili na městečko Sodomu.

Tu měl Pánbožko konverzaci sám se sebou. Nehovořil ani k Ježkovi, ani k Puchu svatému, ale prostě sám k sobě (schizofrenie hadra). Nebyl si totiž jistý, zda má Abrahamovi říct, že se chystá spustit atomovky na Sodomu a Gomoru. Nakonec ale vyměknul a všechno Abramovi vyslepičil. Ten navzdory tomu že podporoval otroctví, neuznával práva žen a řezal mužům penisy bez jejich svolení, pocítil poslední zbytky lidskosti a lidí v Sodomě se mu zželelo.

"Jo, Sodoma, to je sice hříšné město, avšak určitě se tam najde nějaký ten cnostný člověk," řekl Abe.

Pánbožko na to: "Ok, když najdu jednoho týpka, co je cnost sama, tak město ušetřím."

Hospoda tedy vyslal své dva andělské posly, aby hledali spravedlivé v Sodomě. Natrefili na Abeova synovce Lota, který se do Sodomy přistěhoval. Nakonec poslové přijali pozvání Lotra aby u něj přenocovali. V průběhu noci se kolem Lotova baráku shromáždil docela slušný dav lidí.

Nebojte se, všechno dobře dopadne.

"Že prej jsou u tebe jacísi chlápci, tak je chceme znásilnit," řekli poslové.

Lot, cnostný a spravedlivý člověk, na to: "Nechte mé hosty! Tu máte mé dvě dcery obcujte raději s nimi."

Dav tedy zneužil místo andělů Lotovy dcery a město je zachráněno. To si alespoň Abram myslel. Zde jde vidět, jaký je Pánbožko vlastně zmrd. Skrze posly poručil Lotovi, aby pobral svůj majetek (manželku a dcery) a opustil město. Tak šel Lot, jeho žena a jeho dvě téměř uznásilněné dcery.

Jak si tak prchali, tak jim anděl řekl: "Neohlížejte se, tupci, atomovka vás změní v sůl". Lotova žena běžela úplně vzadu. Nedalo jí to, vždyť ne každý den můžete vidět tak →pokročilou herní magii, a ohlédla se. Zbyl zní fakt jen solný sloup. Po menší mezipauze se Lotr usadil se svými dcerkami v jakési jeskyni. Zde se ukázalo, jak tento vysoce morální člověk zajistil kvalitní výchovu svých dcer.

Odveďte děti od obrazovky, přichází incest!

Starší řekla té mladší, že není muže, se kterým by mohli zavzpomínat na staré dobré časy, které zažil →Adam v →nebíčku. Proto opily svého otce a pak jej zneužily. Obě pak porodily syny, kteří začali další velké rody, které jsou v dnešní době již mrtvé, tak proč se tím zaobírat.

Řeknu to takhle: ten Abraham nám v redakci dává takovou čočku, že jsem si z toho musel třikrát oddrmolit Očenášek. Původně jsem čekal, že to vyjde na dva články, ale po prolistování →Bible pro Pánbíčkovu inspiraci jsem dospěl k názoru, že to bude přeci jen na článků více,. Proto vás tímto žádám o časté provádění kouzla →modlitby, snad nám nebeský fotr sešle svůj boost →požehnání a celé to v pořádku zvládneme.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama