Herní poradna

15. ledna 2017 v 19:44 | Sammael a Kryštov Psohlavý
V herní poradně můžete redakci tohoto webu předložit, cokoli vás tíží na →duši i na srdci. Nemáme žádné terapeutické vzdělání, ani hlubší vhled do transcendetních příčin všeho ve světě, ale to váš →velebníček taky ne. Disponujeme však léty zkušeností s hraním KatoLARPu a umíme vám ho přiblížit i bez všech těch blbých keců, které mají okolo běžní hráči. Neváhejte se proto ptát a nechť nad diskuzí bdí samotná →Velká trojka!


Sammael vám s radostí poskytne kvalifikovanou asistenci v oblasti herní →magie. Chcete-li se naučit nové zaklínadlo, poklimbat nad →breviářem či navýšit bonusy získané skrze →požehnání, neváhejte psát! Příležitostně též odpoví na vaše otázky týkající se →hříchů, pokud bude kolega Kryštov neaktivní či přetížený. Sammael je též →liturgickým odborníkem redakce KatoLARPu a něco ví i o →herních budovách a názvosloví jejich interiéru i exteriéru. Bude také odpovídat na některé dotazy týkající se →teologie a →apologetiky.

Kryštov vám s radostí zodpoví případné dotazy v oblasti hříchů, pokání a případných herních postihů (jako je třeba →exkomunikace). Pokusí se zodpovědět otázky na téma →historie hry, případné meziherní vztahy (jako je například pohled KatoLARPu na ŽidoLARP). Dále se na něj můžete obrátit v nejasnostech týkajícíh se herních itemů, ať už se jedná o →kostelní harampádí, →vánoční harampádí nebo předměty pro osobní potřebu (třeba →krucifix). Bude vám radit jak z požehnání vytřískat co nejlepší herní bonusy a případně bude nápomocen při snaze vyrobit nový herní item či →relikvii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Spice Spice | 16. ledna 2017 v 1:51 | Reagovat

Chtěl bych se zeptat, jaká je nejdelší zaznamenaná modlitba/zaklínadlo/požehnání uskutečněná některým z hráčů KatoLarpu? Je to spíše otázka pro zajímavost.

2 Sammael Sammael | 16. ledna 2017 v 12:22 | Reagovat

[1]: Chvála Kristu!

Nejdelším rituálem, jehož účastní většina hráčů, bude pravděpodobně velikonoční vigilie. Ta obsahuje kompletní mši svatou, ještě nadívanou dalšími modlitbami, litaniemi, žehnáním účastníků i vody, křtěním a další veselou katolickou magií. Nezřídka se v některých farnostech protáhne přes tři hodiny.

Mnozí zapálení katolarpeři, zejména z řad řeholníků, svatých a podobných individuí, však někdy vykonávají i daleko delší magické praktiky. Nedosažitelným ideálem je modlit se skrze všechny činy celý život, což je značně abstraktní a trochu směšný teologický koncept.

Nejdelšího trvání má samozřejmě magie seslaná Pánbíčkem, jak uvádí i Bible: Ex 20, 2-6: „Já jsem Hospodin, tvůj Bůh; já jsem tě vyvedl z egyptské země, z domu otroctví.
Nebudeš mít jiného boha mimo mne. Nezobrazíš si Boha zpodobením ničeho, co je nahoře na nebi, dole na zemi nebo ve vodách pod zemí. Nebudeš se ničemu takovému klanět ani tomu sloužit. Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, Bůh žárlivě milující. Stíhám vinu otců na synech do třetího i čtvrtého pokolení těch, kteří mě nenávidí, ale prokazuji milosrdenství TISÍCŮM POKOLENÍ těch, kteří mě milují a má přikázání zachovávají.“

Nejdéle působicím zaklínadlem, které kdy použili naši drazí orgové, bude pak dost možná exkomunikace (= vykopnutí z církve) seslaná na pravoslavné schizmatiky v roce 1054. Poupa Pája Šestý kouzlo zrušil až v roce 1965 a působilo tedy skoro tisíciletí.

Pánbožko žehnej!

3 BenyD BenyD | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:03 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

4 Spice Spice | 16. ledna 2017 v 23:03 | Reagovat

[2]: Děkuji mnohokrát za tak rychlou a zároveň obsáhlou odpověď.

Svatá Trojka vám žehnej!

5 Kryštov psohlavý Kryštov psohlavý | 16. ledna 2017 v 23:22 | Reagovat

[3]:Pánbožko s tebou.
Lituji, ale anglická verze tohoto webu zatím nebyla uvedena v činnost, redakce nemá kapacitu ani prostředky na to, aby udržovala druhý, anglický web v činnosti, přesto že původní plán redaktorů bral v úvahu dvoujazyčnou verzi webu. Od toho však bylo v pozdější fázi plánování upuštěno.

Jinak přejeme mnoho herních úspěchů a nechť tě ochraňuje velká trojka.

[3]:Lordly Lord be with you.
Sorry, but the English version of this web has not yet been put into operation, editors havent the capacity nor the means to maintain second English-language site in operation, though the original plan editors took into account the bilingual version of the site. From that, however, was later abandoned at the planning stage.

Otherwise, we wish you much success playing and let the big three protects you.

6 WaclawR WaclawR | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:17 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na katolarp.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

7 Sammael Sammael | 18. ledna 2017 v 15:57 | Reagovat

[6]:: Omlouvám se, bratře, leč tvá otázka se netýká KatoLARPu a pokud se bude podobný offtopic opakovat, budu tě muset s tichou modlitbou za spásu tvé duše smazat.

Návštěvnost blogu bychom samozřejmě zvýšit chtěli, ale tato mrzká tužba slabého těla nás nesvazuje. Pánbíček shlíží přívětivě na své pokorné služebníky a vše, co se děje, děje se vposledku k Jeho větší slávě. On vše zařídí.

Nechť na tě sestoupí Puch svatý!

8 Kryštov psohlavý Kryštov psohlavý | 18. ledna 2017 v 16:23 | Reagovat

[7]: Odpusť mi bratře a kolego, neboť jsem zhřešil.

Neodolal jsem pokušení a mámení satana a onen odkaz do Googlu zadal, avšak nárůst návštěvnosti nenastal neb jsem neklikl na žádný odkaz, avšak dle slibu z [6]: měl nárůst nastat po té co to zadám do Googlu.

Nyní se bojím že jsem zaprodal svou nesmrtelnou fiktivní duši a proto se zde vracím, jako kajícný syn ze storky co Ježek kdysi vykládal a žádám o radu jak se v očích velké trojky očistit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama