Zjevení Ježkovo

22. října 2016 v 22:33 | Sammael |  Fanoušci
Aleluja! Ježich je mocný, spravedlivý, láskyplný a vůbec totálně ve všem nejlepší! Jak jinak si vysvětlit, že si dal pauzu od zjevování se na toustech a přispěchal do Horních Uher, aby tam zanechal svou podobiznu na plynovém sporáku. Holt -- jak už dobře věděli starozákonní proroci -- cesty Pánbíčka jsou nevyzpytatelné. Ježíš, který má jako jediný z →Nejsvětější trojice i lidské tělo a tedy náležitý apetit, zjevně zrovna zevloval okolo.


Obyvatelé osady mají jedinou smůlu. Jejich →knězem je nějaký zapšklý protestantizující modernista, popřípadě vyslovený →heretik. Pravověrný sluha Páně by totiž zajisté okamžitě poznal svatou →relikvii a →požehnání, které farnosti přinese. S trochou obchodního ducha by se na celé události dalo skvěle vydělat. Víko od plynové trouby koneckonců není ani zdaleka tou nejdivnější věcí, která kdy aspirovala na →svatý post.

Ještě se necítíte dostatečně duchovně nasyceni? Pak přistupte k Šéfovi a on vás občerství. Samozřejmě jenom jako, kdo by to měl jinak pořád platit.

V následujícím videu sám Ježek představí své nejoblíbenější triky, s nimiž už dvě tisíciletí úspěšně mate veřejnost. Dojde například na chození po vodě, levitaci, proměnu vody ve víno nebo →křížovou cestu. Sledujte pozorně a vezměte si ponaučení -- vždyť sám Ježich, když ještě kráčel po zemi, larperům zdůrazňoval, že podobné zázraky mohou činit v jeho svatém jménu!


→Modleme se: Šéfe Ježichu Kriste, velebíme tě, že ses skryl před moudrými a kriticky uvažujícími, aby ses zjevil maličkým. Ano, Fotře, tak se ti zalíbilo (Mt 11:25-26). Dej nám sílu, abychom našli odvahu potlačit nežádoucí sklony k racionalitě, ověřování informací či čištění vnitřních skel sporáků a nechať bohabojně pokračujeme, pokorně prosíme, v opakování Tvých připitomělých kanadských žertíků až do dne posledního. Skrze Ježka, našeho Šéfa, amen.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama